

HOLIDAY HAPPENINGS & HEARTY HOSTING
The holidays are wonderfully, wildly FULL! Full of cheer, full of generosity, full of glittering gatherings… but not always full of time. That’s where we swoop in, bringing the merriest, tastiest, most gift-worthy goodies to your table (and to everyone else’s on your list).
GIFTING:
Whether you're expressing gratitude to your neighbor, teacher or mail carrier… giving a sweet surprise to your holiday host… or treating your people to the yummiest edible cheer, we’ve got you.
HOSTING:
Consider yourself joyfully supported! We’re here for every meal, every post-meal nibble, every “do we have something sweet?” moment of the season. Your holiday hosting, handled.
Order by Friday, December 19
Available at:
- Lincoln Yard
- Union Rec
- Union Woodshop
- Vinsetta Garage
Pick-up date: Tuesday, December 23
Pick-up time: 2–6pm
Holiday 2025 9 products
-
Orange Cranberry Cheesecake

- Regular price
- $35.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $35.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Cookie Box

- Regular price
- $45.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $45.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $45.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $45.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Gluten-Free Chocolate Rum Yule Log

- Regular price
- $50.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $50.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $50.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $50.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Sticky Buns Take-and-Bake

- Regular price
- $16.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $16.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Take and Bake Mac and Cheese

- Regular price
- $16.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $16.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Gluten Free Take and Bake Mac

- Regular price
- $18.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $18.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out
Showing 6 of 9 products on Holiday 2025 collection
- Choosing a selection results in a full page refresh.
- Press the space key then arrow keys to make a selection.




